II Konferencja Wrocław Conference in Finance WROFIN odbędzie się we Wrocławiu w dniach 27-28 września 2016 roku. Uczestnikami konferencji będą czołowi przedstawiciele środowisk akademickich, praktycy specjalizujący się w obszarach finansów przedsiębiorstw, rynków finansowych, bankowości i ubezpieczeń. Konferencja jest kontynuacją dwóch konferencji o wieloletniej tradycji – INWEST – "Inwestycje finansowe i ubezpieczenia – tendencje światowe a rynek polski" oraz ZAFIN – "Financial Management – teoria i praktyka".

Mamy nadzieję, że konferencja stanie się żywym forum prezentacji idei naukowych oraz wyników nowych badań w zakresie teorii inwestycji, rynków finansowych, bankowości, finansów przedsiębiorstw, ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Duży nacisk zostanie położony na  kwestie praktyczne odnoszące się do szeroko rozumianych finansów. 

Dodatkowo mamy przyjemność poinformować, że materiały konferencyjne z drugiej konferencji zostały przyjęte do publikacji przez wydawnictwo Springer. Springer zamierza złożyć tę publikację do Thomson Reuters aby uzyskać indeksowanie w Web of Science.

 

patronat honorowy

 

J.M. Rektor UE we Wrocławiu

patronat merytoryczny

 

Komitet Nauk o Finansach Polskiej Akademii Nauk

 

 

 

 

 

FaLang translation system by Faboba